> > >
PRÓBNIK NAPIĘCIA 140MM STALCO PREMIUM   S-12214

PRÓBNIK NAPIĘCIA 140MM STALCO PREMIUM S-12214

  • Budowa próbnika napięcia przypomina wkrętaki z końcówkami płaskimi. Dodatkowo wyposażony jest w żarnik umieszczony wewnątrz przezroczystej obudowy z tworzywa sztucznego.

4,50 zł

brutto / 1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: / szt.
Cena katalogowa:
Możesz kupić za pkt.
z
Możesz kupić także poprzez:
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Wysyłka
14 dni na łatwy zwrot
Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki
PRÓBNIK NAPIĘCIA 140MM STALCO PREMIUM   S-12214
PRÓBNIK NAPIĘCIA 140MM STALCO PREMIUM S-12214
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Po zakupie otrzymasz pkt.

Trudno wyobrazić sobie prowadzenie prac elektrycznych bez próbnika napięcia. Jego budowa przypomina wkrętaki z końcówkami płaskimi. Dodatkowo wyposażony jest w żarnik umieszczony wewnątrz przezroczystej obudowy z tworzywa sztucznego. Dzięki niemu szybko sprawdzisz, czy przez gniazdo, przewody lub urządzenie płynie prąd elektryczny. Próbnik napięcia znajdzie zastosowanie głównie przy montażu i naprawie sieci elektrycznej. Sprawdza się również przy prowadzeniu prac budowlanych i remontowych.

 

CECHY:

  • łatwośc użycia

 

MATERIAŁ PRODUKTU:

  • CrV

 

ZASTOSOWANIE PRODUKTU:

  • testowanie napięcia
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Lahti PROWięcej
Adres: Marywilska 34Kod pocztowy: 03-228Miasto: MarywilskaKraj: PolskaNumer telefonu: 668840216Adres email: agent01@profix.com.pl
Symbol
S-12214
Kod producenta
5907180853707
Dane Techniczne:
Materiał
CrV
Rozmiar
(125-250V) 140 mm
Zastosowanie
testowanie napięcia
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel